Мер Донецька Олександр Лук’янченко привселюдно вибачився перед президентом Вікторові Ющенку за розміщення в місті плакатів з образливими для глави держави написами. Про це він сказав на прес-конференції.

"Як міський голова я вважаю себе відповідальним за все, що відбувається на території міста, і хочу ще раз привселюдно принести свої вибачення президенту України за ті факти, що мали місце в місті Донецьку в 2003 році", - сказав Лук’янченко.

"Хочу підкреслити, що трудовим дончанам, жителям міста, органам місцевого самоврядування завжди були чужими факти образливого ставлення до людей", - відзначив він.

Він також сказав, що "як людина, як громадянин" він "цілком розуміє і розділяє, яку моральну травму нанесли агітаційні плакати Вікторові Андрійовичу Ющенку, розміщені на рекламних щитах агентства "Плазма".

"Хочу ще раз із усією відповідальністю сказати, що ні до тематики, ні тим більше, до якоїсь організаційної допомоги цьому агентству в розміщенні подібних плакатів ні міська рада, ні хто-небудь із працівників міськвиконкому, ні я особисто ніякого відношення не маємо", - підкреслив Лук’янченко.

Цензор.нет