Мер Лондона Садік Ган порівняв мову, яку використовує президент США Дональд Трамп для згуртування своїх прихильників, з мовою “фашистів 20-го століття”.

Про це Ган написав в статті для The Guardian напередодні візиту американського президента в Лондон, повідомляє “Європейська правда”.

“Президент Дональд Трамп є лише одним з найбільш кричущих прикладів зростаючої глобальної загрози. Крайні праві набирають популярність у всьому світі, погрожуючи нашим насилу завойованим правам і свободам та цінностям, які визначають наші ліберальні і демократичні суспільства протягом більше 70 років”, – написав Хан.

Хан розкритикував організацію зустрічі Трампа з почестями під час його триденного перебування в Лондоні, яке, як очікується, спровокує масові протести в британській столиці.

“Віктор Орбан в Угорщині, Маттео Сальвіні в Італії, Марін Ле Пен у Франції і Найджел Фарадж тут, у Великобританії, використовують ті ж самі слова фашистів 20-го століття, щоб заручитися підтримкою, але з новими зловісними методами, щоб донести своє послання. І вони набирають силу і завойовують владу і вплив в місцях, де це було немислимо всього кілька років тому”, – додав він.

Нагадаємо, що Трамп порадив Британії вийти з ЄС без угоди про Brexit.