"Ця ухвала є проголосована, прийнята депутатами і вона вступила в законну силу, а оформлення її не завізовано окремими депутатами. Це політичне рішення і окремі депутати від "Нашої України", УНП, ХДС відмовляються візувати. Не завізована ухвала не може бути мною підписана", – заявив міський голова Львова Любомир Буняк, відповідаючи на запитання, чому досі ухвала сесії Львівської міської ради щодо завершення впорядкування польських військових поховань 1918-1919 рр. на території історико-культурного заповідника "Личаківський цвинтар" залишається не підписаною.

"Я не кажу, що вони відмовляються, а кажу – що не візують. Не візує Бедрило, Ярема, Бащук і Ружицький з Деньковичем. Ці депутати є керівниками депутатських фракцій і груп, і вони відмовляються, чи просто не візують, я не знаю з якої причини ця ухвала не є оформленою згідно порядку. Вони ж ініціювали цю ухвалу і вона діє, з чого я дуже задоволений. Я на неї вето не наклав, вона діє, але не оформлена документально, і тому я не можу її підписати. Чому вони не візують, ви у них спитайте, так, як у мене питаєтесь", – додав Л.Буняк.

За словами міського голови, представники виконавчих структур міської ради ухвалу вже завізували. "Завізував Лозинський, Каменщик, Фіголь, Білоус, Сірик і Самійло, ті, хто працює у виконавчих структурах завізували. І я готовий підписати у цю ж хвилину, сьогодні й зараз. Я готовий і хочу її підписати", – додав Л.Буняк.

"Думаю, що міська рада проголосувала правильно. Ухвала прийнята більшістю депутатів. Це моя позиція, а Верховна Рада рекомендує міській раді переглянути своє рішення. Я не знаю, як поступлять депутати, це їх воля", – прокоментував міський голова сьогоднішнє рішення Верховної Ради.

ЗІК