Фракція УНП у Львівській міській раді вважає, що міський голова Львова Любомир Буняк свідомо відтягує проведення сесії міської ради, щоб, дочекавшись канікул, розпочати будову Замкової гори. Про це повідомила прес-служба ЛОО УНП з посиланням голову фракції УНП у міськраді Юрія Кужелюка.

"Депутати від УНП вважають, що міський голова Львова Любомир Буняк свідомо відтягує проведення сесії міської ради щодо відміни рішення виконкому, щоби, дочекавшись канікул, розпочати будову і руйнування Замкової гори, проти чого виступає вся Львівська громада", ― зазначив Юрій Кужелюк.
Саме тому, на думку депутатів з УНП, сьогодні не відбулася сесія міської ради Львова, на якій планувалося розглянути питання про відміну рішення міськвиконкому щодо будівництва на Високому замку.

Як повідомлялось, 23 червня депутати Львівської міськради обговорювали питання реконструкції ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий замок" у Львові.
Більшість депутатів Львівської міської ради виступали проти будівництва Високого замку. Депутати Львівської міськради звинуватили міського голову Львова Любомира Буняка в порушенні регламенту і припинили достроково засідання сесії. Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив проект рішення про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий Замок". Раніше ідею реконструювати "Високий Замок" висунув міський голова Львова Любомир Буняк. Також він оголосив про намір відбудувати королівський замок на Високому замку у Львові до травня 2006 року, до 750-річчя з дня заснування міста.

Прес-тайм