Депутат Львівської міської ради Віра Лясковська та міський голова Львова Любомир Буняк у кулуарах міської ради подискутували про наміри будівництва Високого замку, про вдачу мера і про спортивні пристрасті. Розмова відбувалася у присутності кількох журналістів.

Віра Лясковська у коментарі журналістам повідомила, що депутати мають намір подати заяву до прокуратури з опротестуванням рішення виконкому про відбудову Високого замку. На запитання, чи зміниться до наступного пленарного засідання ставлення міського голови щодо необхідності будівництва фортеці, депутат відповіла категоричним запереченням. "Жодного результату не буде. Ніхто Буняка не змінить і ніхто депутатів не змінить, от буде така безконечна баталія в залі, для того, щоб всі слухали й тішились з того, що ми є такі", – зазначила В.Лясковська.

Л.Буняк підтвердив її слова. "Ви знаєте, мене вже ніхто не переконає, але є порядок і дисципліна. У мене залізний характер і стальні нерви, і я тим пишаюсь. Після місячного лікування, я зараз знаходжуся у дуже хорошій спортивній формі. І у неділю запрошую вас у бухту вікінгів на волейбол", – запропонував Л.Буняк. Депутат своєю чергою відповіла, що згодна зіграти з мером в теніс й гарантувала, що переможе 4:0.

На пропозицію закінчувати тему з Високим замком й починати працювати, Л.Буняк відповів запереченням. "Ми з Високим замком закінчимо тоді, коли він буде побудований. Вирішувати, що там робити, будуть фахівці і влада", – наголосив Л.Буняк.

"Вам би дати півпланети і ви б там пахали і орали, піраміди єгипетські би відновили. Хоча у розмові ви нормальна людина, а як тільки вийдете на трибуну, то вже ніхто не може витримати. Ви зараз тішитися з того, що ми пішли, ви тішитися і вся ваша "Батьківщина"", – зазначила у відповідь В.Лясковська. Після чого, міський голова з посмішкою почав запевняти, що для нього усі депутати є дорогі і рідні, і він всіх шанує, береже і направляє. "Це є синдром вампіра, пан голова ловить кайф від того, що він попридумує ідеї і всіх згинає", – зауважила депутат.

"Я хочу працювати. Моє єдине бажання – це конструктивна праця на благо львівської громади. Я цю ідею виніс і їй слідую, а в політику, так як це роблять інші депутати, я не вмішуюсь. Регламенту я не порушував, мене змушували поставити на голосування незавізовану ухвалу, а я не хотів порушувати регламенту. Ми не можемо з голосу приймати рішення. Це моє право, я міський голова і моє право формувати порядок денний, визначати його. Це моє право, мені його дав народ, чому в саме цьому питанні я мав порушувати закон. Я ж пропонував на черговому пленарному засіданні знову винести це питання. Буде завізована ухвала — я поставлю її на голосування. Хіба це неправильно, чому така нетерплячка? І, врешті, я маю право вето. Навіть якщо вона буде підготована правильно, я поставлю вето. І хай долають вето. Це теж є право міського голови. Міський голова вибраний народом. Я вибрана посада, вибрана людина. Я є вибраний! Знаєте, що це значить?", – прокоментував сьогоднішні події у сесійному залі міський голова. Наостанок розмови з журналістами Л.Буняк повідомив, що віднедавна він є мешканцем не Львова, а Києва.

ЗІК