«За» ухвалення цього рішення проголосували 18 депутатів з 31 присутнього на сесії 15 квітня, повідомив кореспондент «Вголосу».

Депутати від «Свободи» та «Сили людей» виступали категорично проти такої великої кількості заступників, зокрема, посилаючись на те, що в інших містах області, таких як Хмельницький, Славута, Нетішин, по чотири заступники.

У місті обласного значення Шепетівці в міського голови три заступники.

Водночас міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук наполягав на тому, що йому потрібно шість заступників. «Бо перший заступник не справляється з роботою», – зауважив Микола Мельничук.

Довкола заступників міського голови Старокостянтинова тривалий час відбувалися суперечки. На початку каденції як компроміс після обговорення на погоджувальній раді депутати затвердили чотирьох заступників міського голови Старокостянтинова.

Але за декілька місяців питання збільшення кількості заступників міський голова знову виніс на розгляд депутатів.

Нагадаємо, через заступників пленарне засідання Старокостянтинівської міської ради було зірвано попереднього разу.

11 квітня депутати Старокостянтинівської міської ради від БПП, «Аграрної партії», «УКРОПу», БЮТу та партії «За конкретні справи» за вказівкою мера залишили пленарне засідання. Адже того дня в залі не було достатньої кількості голосів, щоб це питання пройшло. Тому мер вдався до відритого тиску на депутатів. «Тікайте з сесії», – кричав міський голова на депутатів у коридорі.

Урешті-решт, після перерви засідання перенесли. У залі не було кворуму, на сесії залишилися депутати від «Сили людей», «Свободи», «Відродження», «Опозиційного блоку» та один депутат від партії «За конкретні справи». Одна з депутаток так тікала, що забула в залі власний одяг й окуляри.