«Та дикість, яка була проявлена в Ужгороді і є лицем сьогоднішньої діючої влади. І ця дикість стала нормою життя. Він - особа чоловічої статі, мужчиною я його не можу назвати, він підняв руку на малу дитину, їй 21 рік. У дитини струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, численні побої. Як ця людина потім з цим буде жити?», - сказав Яценюк.

«В мене є двоє доньок, оце би хтось підняв на них руку… яка би була реакція батька… Я зроблю все для того, щоб допомогти цій сім’ї і допомогти не тільки цій українській сім’ї, а допомогти Україні в цілому, щоб позбутися таких Лозинських і Ратушняків», - пообіцяв лідер «Фронту змін».

За його словами, мова йде не тільки про побиття, а й про фактичне перевищення службових повноважень службової особи. «Його люди обрали не для того, щоб він кулаками махав і дітей бив. Його вибрали для того, щоб наводити порядок у місті, займатися каналізуванням і сміттям», - наголосив Яценюк.

На думку лідера «Фронту змін», головною метою вчинку мера Ужгорода було зупинити інформаційну кампанію громадської організації про те, що реально відбувається в країні. «Його мотивація політична була зрозуміла –  це перешкодити діяльності громадської організації. На це все ще й наклалась міжнаціональна ворожнеча», - зазначив Яценюк. 

«Для Закарпаття, у якому проживає більше 100 національностей, такий мер не просто небезпека. Для Закарпаття такий мер дуже серйозна загроза для міжнаціональної стабільності. Позавчора він почав воювати з євреями, сьогодні він може почати воювати з угорцями, завтра він буде воювати з росіянами, поляками і з усіма іншими», -   наголосив він.

За словами Яценюка, лікарі оцінюють стан дівчини як задовільний і за декілька днів її можуть виписати з лікарні. «Фронт змін» обіцяє не тільки відправити її на реабілітацію на море, а й забезпечити її охорону та її сім’ї.

Яценюк сподівається, що цим випадком займеться міліція: «Сподіваюся, що в системі МВС залишилося і працює багато достойних людей, які усвідомлюють свій борг перед батьками цієї дитини і які усвідомлюють свою відповідальність. Ця справа повинна бути передана до суду».

У зв’язку із цим інцидентом Яценюк звернувся до генпрокурора. «Є всі підстави, щоб ця особа відповідала за 161 статтею кримінального кодексу України (міжнаціональна ворожнеча). Крім цього є склад  посадового злочину. Є всі можливості для того, щоб зупинити лозинських, ратушняків і всіх інших. Тепер виникає запитання - чи є політична воля?», - зазначив він.

«Якщо цієї політичної волі немає зараз, то я вам точно кажу, що ця політична воля є в мене, а тим більше буде після 17 січня наступного року», - пообіцяв Яценюк. 

Він також поінформував, що днями трапився схожий випадок у Керчі, де «здоровий жлоб» забіг у намет агітаторів «Фронту змін», зламав руку жінці і втік. Олнак, за словами Яценюка, мужня жінка наклала гіпс і повернулася до роботи.

6 серпня в центрі Ужгорода міський голова Сергій Ратушняк побив дівчину-агітатора «Фронту змін», 21-річну студентку Наталею Бутримко.

У свою чергу мер Ужгорода Сергій Ратушняк не вважає образливими свої слова на адресу Арсенія Яценюка, коли назвав його "знахабнілим єврейчиком".

"Я не розумію, у чому скандал! В усіх мовах їхня національність позначається словом "жид". Чому назвати жида жидом - це образа? Чому назвати єврея єврейчиком теж вважається образою? Не розумію", - сказав він в інтерв'ю "Публічним людям".

"У чому антисемітизм? Я ж не проти єврейства, ви ж зрозумійте! Я ж простих євреїв хочу вберегти від погромів, які неминуче підуть за тим, що зараз половина країни голодна лягає спати", - заявив Ратушняк.

"Я хочу врятувати простих євреїв від цього жидо-масонського лігвища, що при Кучмі набралося, а при Ющенку примножило свій капітал", - додав мер Ужгорода.

За словами Ратушняка, "зараз штаб Яценюка очолює зять Кучми – Пінчук, а фінансує ні хто інший, як Фірташ і Ющенко, і цей проект працює на збільшення вкрадених у нас мільярдів".

"Кого я образив?.. Хто не визнає талановитість єврейського народу? Але вибачте, і сволотість окремих представників цього народу теж потрібно визнавати", - обурився мер Ужгорода.

Ратушняк запитує, "чому українці - це нація, а україночка - це образа?". "Ми, українці - хохли! То ми ж не ображаємося", - стверджує він.

Мер Ужгорода заявляє, що хоче "уберегти нас усіх від цього дурманного проекту з єврейчиком Яценюком, який нічого крім пограбування цього народу не робив на всіх своїх посадах".

"А на посаді спікера так взагалі більшого бовдура і клоуна там ніколи не було і, сподіваюся, не буде", - додав Ратушняк.

Коментуючи білборди Яценюка, мер Ужгорода заявив, що вони йому не подобаються: "Як можна вважати привабливими білборди кольору екскрементів? Типу такий весь із себе, екстремальний".

"Він почав поливати мене брудом, але він не на того нарвався... Я ж пройшов школу не таку як Яценюк, де він лизав, смоктав і за це одержував грошенята. Я пройшов життєву школу і своїми руками і головою усе робив", - заявив Ратушняк.

Коментуючи інцидент із агітатором "Фронту змін", мер Ужгорода заявив: "Ці блюдолизи з каналів Пінчука і Фірташа віщали, що я "жорстоко побив, згвалтував, убив".

"Кого? Цю стриптизерку, яка цілими днями позувала, яка кинулася на мене, подряпала, вдарила мене мобільним телефоном по голові?", - обурюється Ратушняк, наполягаючи на тому, що дівчина першою його вдарила.

Як відомо, Ратушняк і раніше звинувачувався в побитті людей.