Собака постійно знаходиться зі своїм другом на передовій, солдат вже навіть придумав для них двох спільну справу після перемоги над окупантом.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Він зазначив, що це найкращий фронтовий дует, який йому доводилося бачити.

“Це найкращий фронтовий дует, який я бачив . Ден (труба) і Патрон (вокал). Патрон народився на війні. Собаку сильно поранило під Гранітним. Хотіли навіть лапу ампутувати. Та Ден умовив лікарів зробити декілька складних операцій, аби друг не став калікою. Тепер співають удвох і в холодних окопах стає веселіше. “Коли звільнюся”, – сміється Ден, – “будемо з Патроном заробляти гроші в переходах”. На нульовому рубежі лунає пісня про Дніпро, наче акомпанемент ремарківскій осені п’ятого року нашої війни”, – розповідає журналіст.

Це найращий фронтовий дует, який я бачив . Ден (труба) і Патрон (вокал). Патрон народився на війні. Собаку сильно поранило під Гранітним. Хотіли навіть лапу ампутувати. Та Ден умовив лікарів зробити декілька складних операцій, аби друг не став калікою. Тепер співають удвох і в холодних окопах стає веселіше. "Коли звільнюся", – сміється Ден, – "будемо з Патроном заробляти гроші в переходах". На нульовому рубежі лунає пісня про Дніпро, наче акомпанемент ремарківскій осені п'ятого року нашої війни.

Опубліковано Andriy Tsaplienko Понеділок, 12 листопад 2018 р.