Масштабна розбудова Свято-Троїцької церкви, що належить Московському патріархату, відбувається без жодних дозвільних документів. А землю, на якій це відбувається, у 2015 році здала в оренду Львівська міська рада.

Про це під час сесії Львівської міської ради 19 вересня заявив депутат від ВО “Свобода” Андрій Рікота.

“До мене, як до депутата Львівської міської ради, звернулися мешканці міста із проханням роз`яснити ситуацію із законністю будівельних робіт на вул. Антоновича, 100. Йдеться про церкву Святої Трійці УПЦ Московського патріархату, що розташована за вказаною адресою. Фактично роботи розпочалися у серпні 2019 року, проте паспорт робіт чи будь-яка інформація про наявність у власника будівлі дозвільних документів, які дають право на проведення робіт, містобудівних умов та обмежень відсутня. З публічних джерел стало відомо, що приміщення за адресою вул. Антоновича, 100 церква УПЦ Московського патріархату орендує у підприємиці Інги Дунаєвої, а земля належить Львівській міській раді й була здана в оренду на 10 років у 2015 році”, – розповів Рікота.

Відтак, депутат вимагає від мерії надати копії дозвільних документів, що дають право на проведення робіт на вул. Антоновича, 100.

Як уже повідомлялося, церкву Святої Трійці почали розбудовувати цього літа.