"Європейська солідарність" почала у Львові збір підписів за підвищення зарплат для медиків. Після того, як акцію закінчать, депутати Львівської міської ради планують лобіювати це питання в сесійній залі. Втім, мерія вже сьогодні намагається перешкодити цій ініціативі.

Про це у прямому ефірі "Народного толк-шоу" розповів голова фракції "Європейської солідарності" у ЛМР Петро Адамик.

"В одному з львівських медіа головні лікарі медичних закладів виступили із засудженням такої акції, ніби їм не треба піару. Натомість рядові медичні працівники - медсестри та лікарі просто приходили й давали інформацію, що вони не забезпечені всім необхідним. Тобто чиновники на камери заявляють, ніби все є, а сестринський склад каже, що насправді немає нічого! А чому було стільки заражень серед лікарів? Бо вони не були захищені", - зазначив Адамик.

Депутат зазначив, що очільників львівських лікарень фактично змусили виступити проти допомоги:

"Зараз, наприклад, щоб отримати допомогу від Фонду Порошенка, треба написати заяву головному лікарю. А головні лікарі "підвішені" контрактами, які закінчуються в липні. Тобто вони заручники ситуації, не можуть не слухати керівництво. Лікарі в приватних розмовах розповідають, що їм телефонують з міської ради й вимагають засудити нашу допомогу!"

Повний запис ефіру дивіться тут: