З ранку 13 вересня правоохоронці проводять слідчі дії у Дніпропетровській міській раді. Перевірка пов’язана з кримінальним провадженням через порушення під час капітального ремонту Центрального мосту.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Низці посадовців міськради готуються вручити повідомлення про підозру.

Центральний міст у Дніпрі відкрили 7 вересня після капітального ремонту. Відтепер переправа доступна в обидва боки.

12 липня міський голова Борис Філатов побився об заклад на своє крісло мера з президентом Володимиром Зеленським, що міст буде відкритий до Дня міста, тобто до 14 вересня.

Капремонт мосту тривав майже три роки, за цей час змінився підрядник робіт. Суми кошторису, який називали в мерії, також змінювались, зокрема, називалась цифра в 400 мільйонів гривень. За даними громадських активістів, які вивчали документацію, ремонт переправи обійшовся місту в понад 700 мільйонів гривень.

12 серпня прокуратура області заявила, що перевіряє ймовірне привласнення бюджетних коштів під час проведення ремонту мосту в Дніпрі. Провадження відкрили за фактом «можливого привласнення бюджетних коштів під час здійснення ремонту Нового мосту в Дніпрі (стаття 191 Кримінального кодексу України)». У мерії цю заяву тоді не коментували.

Центральний (Новий) міст через р. Дніпро в місті збудований 1966 року. Це був його перший капремонт.

Як писав “Вголос”, Уряд України підтримав проєкт указу президента Володимира Зеленського про призначення Олександра Бондаренка головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації.