Наша Україна" звинуватила СДПУ(о) в тому, що та проголосувала за постанову по побиттю своїх членів картками відсутніх депутатів.
Про це заявив нардеп Володимир Яворівський.
За його словами, 4 депутати-"нашоукраїнці" (Бичков, Рябікін, Тополов, Шкляр), які проголосували за постанову Верховної Ради щодо побиття депутатів в Ужгороді, були насправді відсутні в залі.
За постанову щодо побиття депутатів проголосувало 227 депутатів (для проходження треба 226), тобто без чотирьох голосів "нашоукраїнців" вона не була в підтримана.
Він також пожартував, що "якби на нього на місці Різака впала Тамара Прошкуратова, в нього б теж піднявся тиск".

Натомість есдек Ігор Шурма відкинув звинувачення Яворівського. Натомість він вказав на те, що під час голосування за зміни до регламенту голосували 8 депутатів-сумісників з "Нашої України". В той же час, як свідчить сайт Верховної Ради в голосуванні за зміни до регламенту взяли участь 12 депутатів-сумісників.
Зокрема участь в голосуванні взяли картки губернаторів Владислава Атрошенка, Віктора Балоги, Володимира Бондаря, Юрія Єханурова, Павла Жебрівського, Євгена Жовтяка, Івана Стойка, міністрів Віктора Пинзеника та Миколи Поліщука, заступника голови ДПА Миколи Катеринчука, голова "Нафтогазу" Олексій Івченко.

Українська правда