Зокрема у медіа-центрі Львова виступили генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Павліта, генеральний консул Російської Федерації у Львові Олег Астахов, генеральний консул Республіки Польщі у Львові Ярослав Дрозд, мер Жешува Тадеуш Ференц і мер Перемишля Роберт Хома.

Кожен з них розповів про перші враження і від матчів, і від підготовки до футбольного чемпіонаті закріпив їх на папері у спеціальній книзі відгуків, яка є у медіа-центрі.

Ярослав Дрозд наголосив на тому, що Львів дуже добре підготувався до Євро.

«Є хороший опис місцевості. Я пішки, і трамваєм, і автобусом оглянув весь Львів. Пішов пішки на летовище. Подивився на інформацію на автобусах, на ті плани, які роздають для вболівальників. Це є добра організація. Це є справді добра організація», – наголосив генконсул Польщі.

Він зазначив, що поки до нього, як до генкосула, не надходить інформація про серйозні проблеми його співгромадян у Львові.

Олег Астахов також наголосив, що дуже задоволений футболом. До нього також не зверталися росіяни з приводу негараздів, які з ними трапилися у Львові.

«Поки що щодо жодних проблем вболівальників, які є у Львові, до мене не зверталися. І я молю Бога, щоб цих звернень не було», – зазначив Олег Астахов.