Якщо влада все таки вирішить скасувати другий тур місцевих виборів, чинні міські голови та їхні конкуренти, які отримали другий результат у першому турі, до кінця карантину не матимуть ніякого впливу на ситуацію в мерії.

Про це в інтерв'ю "Вголосу" розповів політтехнолог Тарас Загородній.

"Тижнів зо два тому до мене доходили чутки, що існує задум, згідно з яким, другі тури на мерських виборах можуть відкласти на невизначений термін у зв’язку з COVID. Чесно кажучи, не повірив. Але виявилося, що таки можливо.

Що це означає на практиці? Після 25 жовтня переобирається міськрада, яка може вже призначити секретаря міськради, який по суті і буде мером міста, в той час як мер, який навіть вийшов до другого туру, буде ніким – чекатиме дня нового голосування. А коли той Ковід закінчиться, і коли буде те голосування – один чорт знає", - зазначив Тарас Загородній.

Що ж до того, чи є голоси на таке голосування у Верховній Раді, політтехнолог не зміг сказати. За його словами, відповідь на це буде дано вже після 25 жовтня.

"Тим більше, що другі тури можуть затягнутися в країні через дурню з виборчим законодавством. І затримкою з підрахунком голосів. Тож запасаємось попкорном і чекаємо", - додав Тарас Загородній.

Більше на цю тему читайте у статті: Навіщо "слуги" скасовують другий тур виборів?