З’їзд партії мерів, на якому ухвалюватиметься рішення про участь в дострокових парламентських виборах, відбудеться 2 червня в Харкові.

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

За його словами, до складу об’єднаної політичної сили, про створення якої раніше заявив мер Харкова Геннадій Кернес, увійдуть партія «Довіряй справам», а також однодумці в питаннях соціально-економічного розвитку України.

Він розповів, що на з’їзді в Харкові відбудеться перший етап об’єднання партій. Сьогодні тривають переговори, коло представників місцевої влади – не лише Харкова, Одеси та Ужгорода – зростає. Всі деталі будуть озвучені в рамках з’їзду.

«Ідея такої консолідації зусиль затребувана та своєчасна. Зараз до нас приєднуються мери міст по всій Україні. Це ефективні й успішні управлінці, які виправдали довіру своїх виборців реальними справами», – підкреслив Труханов.

При цьому він додав, що не вважає короткі терміни проведення виборчої кампанії перешкодою успішності об’єднаної політсили.

«Кампанія довжиною в два місяці не залишає жодного шансу популізму та порожнім обіцянкам. Люди обиратимуть лише тих, чию роботу видно. І саме цей фактор дозволить обрати до парламенту дійсно гідних людей, які щодня працюють на благо українців», – резюмував Труханов.

Нагадаємо, одіозні мер Харкова Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов створюють спільну партію базі «Відродження» для участі в парламентських виборах. До нової партії, з гаслом — «Довіряй справам!», увійдуть зокрема мери Ужгорода, Артемівська, Вознесенська.

Офіційно про створення «партії мерів» буде оголошено в кінці травня — на початку червня.

До нової партії мають приєднатися депутати з групи «Відродження» у повному обсязі та мажоритарники з «Волі народу» та «Нашого краю».

Додамо, що Коломойський заявив, що консультує “партію мерів”.