Тоді 19-річний парубок із ножовим пораненням живота опинився на операційному столі, а 42-річний «гостинний» господар – за ґратами.

У чергову частину Стрийського міськвідділу міліції інформація про цю подію надійшла з лікарні. Медики повідомили, що до них за медичною допомогою з проникаючим ножовим пораненням живота звернувся 19-річний місцевий мешканець.

Як встановили працівники міліції, того літнього дня троє чоловіків проводили час за чаркою горілки. Коли спиртне закінчилось, 19-річний парубок вирішив, що час повертатись додому проте господар помешкання був іншої думки та просив молодого чоловіка продовжити святкування.

Хлопець рішуче відмовився і підійшов до господаря, який саме у цей час стояв біля столу та кухонним ножем нарізав овочі. Прощаючись, парубок по-дружньому поклав йому руку на плече. Натомість господар, повертаючись до гостя, наніс йому удар ножем у живіт.

За висновком експерта заподіяні 19-річному чоловікові тілесні ушкодження відносяться до категорії тяжких за ознакою небезпеки для життя у момент спричинення. 42-річного чоловіка правоохоронці затримали. Згодом йому було пред’явили обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України.

За рішенням суду зловмиснику призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Суд врахував те, що злочин він вчинив у стані алкогольного сп’яніння, що є обставиною, яка обтяжує покарання. Сьогодні чоловік перебуває у місцях позбавлення волі.