Мешканці Червонограда віддали мало голосів за Віктора Януковича у першому турі через поширення інформації про банкрутство шахт, — заявив сьогодні на прес-конференції довірена особа Віктора Януковича по ТВО №126, генеральний директор ДП „Львіввугілля” Віктор Шайтан.
„Мене як генерального директора вразило те, що шахтарі Червонограда віддали мало голосів по Червонограду, а це 8,06% за Януковича”, — зазначив він.
За словами Віктора Шайтана, за тиждень до виборів в ЗМІ була запущена брудна технологія. «Керівником штабу по Львівській області, народним депутатом Петром Олійником було оголошено про банкрутство червоноградських шахт і що ці шахти донецькими розкуплені були розповсюджені листівки про те, що збанкрутілі шахти завтра донецька команда розпродасть
На думку Віктора Шайтана, ці листівки вплинули на вибір мешканців Червонограда. „Це була конкрєтна фальсифікація, нагла, брудна фальсифікація”
Окрім цього, за його словами, у Господарському суді Львівської області була „сфабрикована справа”. „Дійсно була прийнята до розгляду справу про банкрутство одного із заводів, який постачав певне обладнання ще на ДХК „Львіввугілля”, — додав він. Віктор Шайтан зазначив, що Петро Олійник як народний депутат мав би знати, що до 1 січня діє мораторій на банкрутство вугільних підприємств. Віктор Шайтан зазначив, що 9 листопада відбувся суд, який визнав, що немає банкрутства цього заводу.