Як повідомив Руслан Кошулинський, до депутатів від фракції «Свободи» звернулися представники Дублянської міської ради Жовківського району, які вважають неприпустимими зміни, подані Львівською ОДА до Перспективного плану формування територій громад Львівської області в частині приєднання Дублянської міськради до Куликівської селищної територіальної громади.

«У зверненні йдеться про те, що 2 вересня 2016 року голова Львівської облдержадміністрації подав в обласну раду пропозиції щодо змін до проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини. У проекті рішення щодо формування спроможних громад у Жовківському районі не виявили Дублянської міської громади. Вважаємо цю пропозицію нелогічною і такою, що суперечить Методиці формування спроможних територіальних громад, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року», - зазначив Руслан Кошулинський.

Очевидно, за його словами, що розробник перспективного плану під час формування об'єднаної Куликівської селищної громади не звернув увагу на історичні, географічні, соціально-економічні, культурні особливості, розвиток інфраструктури та фінансове забезпечення Дублянської міської ради, а також відповідальні посадові особи Львівської ОДА не провели консультацій на місцевому рівні з депутатським корпусом та громадою міста Дубляни.

«Натомість, депутати та громада міста Дубляни висловили бажання об'єднатися зі Ситиховим, Малими Підлісками, Малеховим, Грибовичами, Малими Грибовичами Жовківського району та Гамаліївкою Пустомитівського району», - повідомив очільник Львівської обласної «Свободи».

«Фракція «Свободи» наполягає на застосуванні принципу добровільності під час об'єднання територіальних громад в області. Вимагаємо внести зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області» лише із урахуванням згоди місцевої громади міста Дубляни Жовківського району», - зазначив Руслан Кошулинський.