Про це йдеться у відкритому зверненні профспілки ВАТ «Городоцька швейна фабрика».

«Ми глибоко обурені діями новообраного голови міста Городка Савки М.В., членів виконкому міської ради, які прийняли рішення щодо підняття тарифів на оплату водопостачання та водовідведення. Адже в своїй передвиборчій програмі Савка М.В. запевняв виборців та наш колектив про недопустимість підняття тарифів на водопостачання та водовідведення», - йдеться у зверненні.

«Ознайомившись з кошторисом КП “Городоцьке ВКГ”, ми побачили, що не закладені витрати на постачання води у с.Керниця, Артищів, Мавковичі. Населення Городоччини знає, що постачання води вказаним селам – безкоштовне. В своїх промовах високопосадовці Городка – Савка М.В., Бугайський В.І., Проць І.В. – пояснювали високі тарифи на воду великими втратами води (до 50%), але в заходах зі зменшення втрат води Бугайський В.І. вказав тільки 20 % втрат. Чи не є 30% втрат тією безкоштовно наданою водою, якою користується населення с.Керниця, с.Артищів, с.Мавковичі?», - наголошує профспілка.

При цьому вони наголошують, що тариф за водовідведення в Городку є найвищим в Україні. «Вартість водовідведення у м. Львові з 01.02.2011 р. становить – 1,37 грн. за 1 м. куб.; в м.Городок – 8,82 грн. за 1 м. куб», - йдеться в повідомленні.

З огляду на це профспілка пропонує приєднати Городоцький водоканал до «Львівводоканалу». «Наш колектив пропонує - ліквідувати Городоцький ВКГ за його безгосподарність протягом багатьох років та передати господарство “Львівводоканалу”, тому що його тарифи більш сприятливі для населення», - кажуть жителі Городка.