Про це повідомляє dumskya.net.

Саме там на початку березня вивантажили сміття прямо з документами, що підтверджують його львівське походження. За словами жителів села, коли водії їхали, вони підпалили частину сміття. Однак, дослідивши лише одну купу відходів, журналісти дійсно виявили паперу і предмети із західної столиці - конверти з адресою Львівської області, брошури з місцевої районної соціальної служби та інше.

Це сміття завезли під покровом ночі. Спочатку дві вантажівки, потім ще шість.

Звалище в селі побудували три роки тому - спеціально вибрали віддалене місце, вирили котлован. Невеликому населеному пункту її вистачило б ще на двадцять років, тому «непроханим гостям» тут не раді. «Тут діти гуляють, поруч футбольне поле. Тільки вітер зміниться, і відразу сюди сморід йде, бруд, пакети летять», - каже мешканка Мологи Олена.

При цьому глава Мологівської сільради Ганна Гаврилюк розповіла, що ніяких документів про вивезення додаткового сміття з їх селом ніхто не підписував. Про те, що привезли відходи, чиновниця дізналася від односельців.

Щоб запобігти повторним скиди відходів, люди чергують на звалищі навіть вночі. «Охороняємо звалище, чергуємо вночі. Звалище призначена для наших жителів, на сільську звалище не має право ніхто привозити сміття. Без домовленості, без договору», - каже Анна Гаврилюк.

Як розповів депутат Білгород-Дністровської райради Ігор Кожухар, згідно з договором львівське сміття повинні були вивантажити в селі Софіївка - там планували прийняти більше двадцяти вантажівок. Після того, як місцеві жителі збунтувалися, відходи не привезли. Швидше за все, через це сміття розкидали в ближніх селах. «Решта фур, які не довезли, відправили до нас, виходить. Яким чином, поки що не знаємо. З'ясовуємо. Для нас найголовніше, щоб вони більше до нас не їхали», - каже депутат.

Одеські журналісти звернулися в Львівську мерію, де їм повідомили: сміття дійсно вивозився в Одеську область, але тільки на ті полігони, з якими була домовленість.