Про це в коментарі «Вголосу» повідомив один з організаторів пікету, мешканець Винників Олексій Шинкаренко.

За його словами, вінничани обурені незаконними діями міської влади.

«Замість комплексу соціального призначення, де мають бути дитячий садочок на 70 місць, гімназія на 200 місць, спортивний зал, басейн, дитячий майданчик, тут планують побудувати 12 багатоповерхівок» – розповів активіст.

Він зазначив, що компанія, яка виграла тендер на будівництво, напряму пов’язана з родиною мера Винників Сергія Уварова.

«Власницею компанії, яка виграла тендер на будівництво, є дружина нашого мера. Спочатку, згідно договору, компанія мала будувати не лише житловий комплекс, а й соціальні об'єкти. Згодом від цього відмовилися. І тут, по вулиці Винна Гора, планують звести виключно житловий комплекс», – пояснив мешканець Винників.

Він також додав, що активісти ходили до головного архітектора з проханням втрутитися у ситуацію й стати на захист вінничан. Поте чиновник відмовився захищати інтереси громади.

«Архітектор сказав, що все вже вирішено. То ж громаді треба просто прийняти це рішення», – підкреслив Олексій Шинкаренко.

Це перший пікет у Винниках. Натомість громада сподівається, що привернення уваги до проблеми мас-медіа, змінить ситуацію на краще.

«Ми маємо на руках багато документів і звернень, з якими вінничани зверталися до керівництва міської ради, прокуратури. То ж мовчати не будемо», – наголосив активіст.