Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Учасникам навчань мали змогу приміряти амуніцію, оглянути військову техніку та повправлятись у стрільбі. Також спеціалісти читали їм лекції з надання першої медичної допомоги.

«Це вже п’яті військові навчання для цивільного населення. Тепер і  мешканці Личаківського району мають можливість відвідати їх. Люди зібрались чисельно. Серед них багато тих, хто служив в армії, вони згадують як збирати, розбирати автомат. Хлопці, які не служили мають змогу ознайомитись із військовою технікою, зброєю», – розповідає депутат «Свободи» Любомир Мельничук.

«Я вважаю, що сьогоднішні лекції будуть корисні. Це значно важливіше для Львова проводити такі заходи, аніж Свято пива. Ці знання рятують людські життя. Тому ми й надалі продовжуватимемо навчання», – додає Мельничук.

Це вже п’яті військові навчання, які проводять для львів’ян. 

Цикл військово-практичних навчань розпочався 13 вересня у Львові для мешканців Франківського району Львова. Навчання проходитимуть у кожному районі міста.

Другий етап пройшов 20 вересня, на території СШ №22 для мешканців Шевченківського району Львова.

Третій етап відбувся 27 вересня на Левандівці. Наступним буде Сихівський район.

Акція відбувається з ініціативи молодіжного об’єднання «Львівський Євромайдан», громадської організації «Студентська Свобода Львівщини», за інформаційної підтримки департаменту Державної служби з надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, департаменту освіти і науки ЛОДА та за практичною участю Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.