Як пише dom.ria.com, стан утримання житлових будинків, обслуговування яких здійснює КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», перевірила спеціальна комісія. 

Під час рейду дивилися, як виконали послуги з прибирання під'їздів, сходових площадок та маршів. Киянам виплатили 2 млн грн перерахунку за неякісні послуги. Інспектори виявили, що у місцях загального користування є побутове сміття, неналежний санітарний стан сходів.

Також не проводили щоденне вологе підмітання сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів, місць перед завантажувальними камерами сміттєпроводів та вологого підмітання сходових площадок і маршів вище 3-го поверху 2 рази на місяць.

Не проводився догляд за будинковим устаткуванням. За результатами перевірок за неналежне виконання посадових обов’язків оголошено догану заступнику директора з обслуговування житлового фонду.

У будинках, де послуги підрядною організацією надавались не у повному обсязі, буде проведено перерахунок мешканцям на суму 230 тисяч грн у нарахуванні за травень 2018 року. 

 

«Вголос»