Мешканець Міловського району Луганської області у 2015 році придбав зброю і вчинив теракти проти військових прикордонників і керівника управління СБУ.

Про це повідомляє прокуратура Луганської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2015 року мешканець Міловського району придбав у невідомої особи два 9-мм пістолети конструкції Макарова, 9-мм пістолет конструкції Дерягін та три десятки набоїв різного калібру. Вказані зброю та боєприпаси чоловік зберігав за місцем проживання.

Потім обвинувачений разом з невідомою особою вчинили теракт, підірвавши радіолокаційну станцію, розташовану на території однієї з військових частин. Внаслідок цього теракту знищено два автомобілі "УРАЛ" та пошкоджено військове майно.

Крім цього, у квітні 2015 року зловмисник, діючи за попередньою змовою з невідомими особами, вчинив низку терористичних актів, підірвавши автомобілі, один з яких належав військовослужбовцю Луганського прикордонного загону, інший – керівнику одного з територіальних відділів Управління СБУ в Луганській області. Внаслідок вказаних злочинних дій завдано значної матеріальної шкоди, а один з потерпілих отримав тілесні ушкодження.

Наразі обвинувачений перебуває в Старобільському слідчому ізоляторі.

Додамо, що на Донбасі знищили ще одного терориста.