Те, що Олександр Омельченко "абияк підтримував" "помаранчеву революцію", не дає йому права "по-хамськи поводитись" з людьми, які заробляли собі на життя торгівлею в метрополітені, - упевнений голова координаційної ради колегії підприємців Юрій Срібний. Про це він повідомив, виступаючи на відкритому засіданні президії політради партії "Народний Союз "Наша Україна".

Срібний відзначив, що через дії місцевої влади 2000 робочих місць уже втрачено. Підприємцям обіцяють з 1 серпня виділити кіоски в метрополітені. У той же час, за його словами, власників кіосків викликають у Київську міськдержадміністрацію і вимагають віддати 20% їх власних кіосків. .

Срібний нагадав, що сьогодні 21-й день пікетування Київської міськдержадміністрації підприємцями, які втратили свої робочі місця, і 5-й день голодування, однак нічого дотепер не робиться. "Можливо керівники нашої партії дали карт-бланш Олександрові Олександровичу з приводу того, що він абияк підтримував нашу "помаранчеву революцію". Але я думаю, що це ніяк не дає йому права ... йому і його заступникам по-хамськи поводитись з людьми, які по десять, дванадцять, п'ятнадцять років працюють у метрополітені", - сказав він і додав, що працювати "у це підземелля" люди пішли не від гарного життя, а для того, щоб підтримати свої родини.

ЛІГАБізнесІнформ