1 серпня в галереї МО "Дзиґа" відбулась чергова зміна експозиції. Зрозуміти її здатен лише пильний та уважний глядач, спроможний оцінити ще й цю дивовижну гармонію з самою залою. Авторка цієї виставки – Люда Давиденко, дружина відомого львівського художника та дизайнера Олега Давиденка.

"Її полотна є унікальними в тій синтетичності, оскільки, дивлячись на її роботи, мене взагалі не цікавить техніка, якою вони зроблені, тут повністю розчиняється жанр" – зазначив на відкритті виставки Влодко Кауфман.

"Люда належить до тих художників, які в малярстві намагаються відтворити власне музику, а в кожній картині звучить якась окрема особлива мелодія, яка відбивається в цих мікрорельєфах і в дуже тонких тональних кольорових поєднаннях та дивних композиційних речах. Каміння, фактура стін і роботи органічно між собою злилися.

Мені здається, що творчість Людмили – це явище в нашому такому величезному котлі, яке називається львівське мистецьке середовище. Єдине "але" – це те, що виставку тяжко сприймати, бо треба до кожної роботи підійти, придивитись, вникнути та відчути особливий мотив, тому що сприймати їх поверхово просто неможливо" – так прокоментував творчість мисткині один з її вчителів з фаху Орест Голубець.