Сьогодні у Львові працівники міліції здійснили спробу провести огляд приміщення Студентського братства, однак після спілкування з юристами організації, не маючи юридичних підстав покинули приміщення Братства. Про це повідомила прес-служба громадського руху „Чиста Україна”.
„Троє правоохоронців не предявляючи жодних вмотивованих документів (зокрема постанови суду) намагались провести "огляд" (тобто обшук) в приміщенні СБЛ”. ― сказано у повідомленні.
Свої дії правоохоронці мотивували тим, що „нібито було затримано одного хлопця з наліпками "Я президент?", який нібито і вказав де він їх отримав”, ― роз’яснюється у повідомленні. ― При спробі дізнатись кого і за що було затримано, міліціонери нічого не пояснили.
”Даний випадок є прикладом чергового "відпрацювання" перед виборами. Представники СБЛ не сумніваються, що така "перевірка" є нічим іншим, як спробою залякати студентів, що намагаються відстоювати свої права. А також тиском на організацію, що чітко заявила про підтримку дій ГР "Чиста Україна"”, ― зазначено у повідомленні.