Про це заявив начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майора міліції Олександр Рудяк під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Він запевнив, що міліціонери забезпечували «спокій та безпеку громадян і поблажливого ставлення ні до кого не було». Крім того Олександр Рудяк зазначив, що іноземні фани під час перших матчів «уявляли Україну, як країну третього світу, тому не зовсім адекватно сприймали ситуацію і поводилися не зовсім коректно».

«Було прийнято рішення: якщо це не грубе порушення громадського порядку, якщо це порушення не тягне на кримінальну відповідальність, наші працівники займаються лише профілактикою. Правоохоронці повинні були підтримувати імідж держави», – наголосив Олександр Рудяк. 

Він додав, що Євро-2012 у Львові пройшло без проблем і правоохоронці впорались зі своїми завданнями, а незначні недопрацювання «на фоні свята нівелювалися». 

«Якби у нас була бійня така, як у Польщі, якби у нас під час Євро відлупцювали міліціонерів чи ми відлупцювали 30-40 іноземців, щоб журналістам було про що писати, тоді все було б добре для мас-медіа, але не дуже добре для іміджу держави. Коли все гарно, всі намагаються знайти якийсь негатив, щоб про це написати», – поскаржився головний міліціонер Львівщини.