Про це у прес-центрі Штабу національного спротиву розповів сам журналіст, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Як розповів Мирослав, його зупинили на вулиці Інститутській поблизу перехрестя з вул. Липською, де підходи до урядового кварталу перекрито військовими вантажівками та загонами бійців внутрішніх військ та «Беркута».  Спочатку це було четверо бійців внутрішніх військ – 3 сержанти  та один старший лейтенант. Вони намагалися звинувачувати журналіста в тому, що він нібито є організатором заворушень на вул. Грушевського. У відповідь на аргументи Мирослава, який повертався зі зйомок пікетування Генеральної прокуратури, що він є журналістом і здійснював свої безпосередні професійні обов’язки, були аргументи фізичної сили. Його били берцями із металевими вставками по ногах, били в корпус, а також головою в стіну, але не чіпаючи обличчя.

У Мирослава Мисли відібрали посвідку журналіста та порвали її, сказавши, що це не документ і не посвідчення. Окрім того, в журналіста забрали картку пам’яті з відеокамери та мобільний телефон.

Під час утримування журналіста на вул. Інститутській один із військовиків вимагав від Мирослава зняти рукавиці та взяти в руки коктейль Молотова, який бійці внутрішніх військ мали при собі. Окрім того, вони погрожували хлопцеві, що обіллють його одяг бензином та віддадуть на експертизу. Самого ж Мирослава погрожували роздягнути та скупати в Дніпрі, як, за словами бійців внутрішніх військ, вони вже зробили не з одним молодим хлопцем перед тим, як відправити в райвідділки міліції і СІЗО.

Тоді, як на Мирослава здійснили напад, у нього випав із рук телефон, який безслідно зник у кишенях одного з нападників. На прохання хлопця зателефонувати народному депутатові Ігореві Швайці для того, аби він підтвердив особу журналіста, бійці сказали хлопцеві, що ніякі народні депутати йому не допоможуть.

Нині він разом із народним депутатом-свободівцем Ігорем Швайкою викликали наряд міліцію та пішли на місце події, аби з’ясувати причини затримання та нападу на журналіста.