Депутата сейму Марека Кухцінські та пані сенатора Анну Курску було затримано представниками міліції по дорозі на одну з виборчих дільниць у Турківському районі Львівської області близько 17 години. Вилучивши у них паспорти їх протримали в авті майже дві години, з’ясовуючи куди вони їдуть і яке вони мають на це право.
Марек Кухцінскі та Анна Курска є відомими польськими політиками, представляють партію „Право і Справедливість” у польському парламенті і є офіційними міжнародними спостерігачами на виборах Президента України. Парламентарі обурені тим, що на міліціонерів не діяли жодні аргументи і документи. Політиків відпустили тільки після того, як вони вирішили зателефонувати в Міністерство закордонних справ України. До того ж правоохоронці навіть не вибачилися.
Львівська обласна організація Української Народної Партії вимагає від керівництва правоохоронних органів Львівщини пояснень щодо безпідставного затримання польських політиків, що могло призвести до міжнародного скандалу, а також вимагає офіційного вибачення та покарання винних в інциденті.

Прес-служба ЛОО УНП