Про це заявив начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Головний міліціонер Львова зазначив, що у роботі управління його чи не найбільше турбують злочини проти особи: грабежі, розбої, крадіжки, оскільки вони безпосередньо впливають на думку про роботу міліції. 

«Відсоток розкриття таких злочинів дещо зменшився, і становить зараз 70-75%. Це пов’язано із тим, що зараз вводиться така практика реєструвати та порушувати усі справи, що мають ознаки злочинів», - сказав Сергій Зюбаненко. 

Він додав, що міліція Львова зараз недостатню увагу приділяє розкриттю злочинів проти особи. Найкращі показники в цьому питанні у Галицькому районі, негативні – у Сихівському  районі міста. 

Крім того, турбує начальника управління міліції Львова робота підрозділу, який займається громадською безпекою. Це пов’язано із тим, що мешканці Львова є більш активними у політичному, соціальному та культурному житті, ніж інші жителі країни. Відповідно навантаження на міліцію громадської безпеки є дуже великим. 

Також Сергій Зюбаненко наголосив на незадовільному матеріально-технічному забезпеченні міліції.