За фактом виявлення трьох гранат у приміщенні Студентського братства НУ „Львівська політехніка”, що знаходиться за адресою вул. Глибока, 12 порушено кримінальну справу за ст. 263 КК України — „незаконне придбання, зберігання та носіння бойових припасів”.
Про це повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Львівського міського управління УМВСУ у Львівській області підполковник Михайло Курочка.
Михайло Курочка розповів, що експерти встановили, що виявлені предмети у Студентському братстві є двома гранатами РГД-5 і однією гранатою Ф-1, а також запали до них. Михайло Курочка зачитав висновок експертів: „Враховуючи, що на трьох стандартних уніфікований підривник дистанційної дії (запалів) та відсутні сліди механічного втручання можна припустити, що вони придатні до використання”. Він пояснив, що якби ці запали були вкручені у самі корпуси гранат, то це були б бойові гранати.
Михайло Курочка повідомив, що у цій справі розглядається 5 версій. Він відмовився називати їх, зіславшись на таємницю слідства, однак пообіцяв, що через 10 днів все розповість.
Михайло Курочка виклав хронологію подій огляду приміщень офісу „Студентського братства" НУ „Львівська політехніка" 27 жовтня 2004 року:
„13.08 год. Поступив сигнал по телефону „02". Андрій Кліщ, член штабу блоку „Наша Україна", повідомив про те, що в центральній частині м.Львова невідомий чоловік заявив, що в офіс „Студентського братства" НУ „Львівська політехніка" по вул.Глибокій, 12 підкинули гранати.
13.12год. оперативна група Львівського міського управління міліції та Франківського районного відділу прибули на місце події. Біля офісу „Студентського братства" на цей час уже знаходились 7 представників засобів масової інформації. Працівники Франківського РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області розпочали термінову евакуацію мешканців.
13.45 год. Прибули представники всіх служб, необхідних для огляду місця події.
Розпочато огляд. Поверхневим оглядом вікон та вхідних дверей ознак проникнення в приміщення сторонніх осіб не виявлено. Проведення огляду приміщень знято на відеоплівку з похвилинним таймером. Після проведення огляду вибухотехнічною службою до приміщення були запрошені слідчо-оперативна група Франківського РВ ЛМУ, представники „Студентського братства" та поняті. Лровели наступний огляд місця події. Працівники міліції та МНС України склали відповідні акти про обстеження та відсутність гранат у приміщенні офісу. Представники „Студентського братства" з невідомих причин категорично відмовились їх підписувати.
16.20 год. Представники правоохоронних органів та МНС України виїхали з місця події на наступний виклик про підкладення вибухового пристрою у приватному будинку.
16.25 год. Поступив телефонний дзвінок до одного з керівників служби пожежної безпеки МНУ України у Львівській області про те, що вибуховий пристрій по вул. Глибокій, 12 все таки є.
17.50 год. До приміщення „Студентського братства" прибули близько 80-ти студентів вищих учбових закладів м. Львова із закликами припинити студентство в тероризмі.
18.20год. Після повідомлення та сама вибухотехнічна група і та сама слідчо-оперативна група Франківського РВ ЛМУ почала повторний огляду офісу „Студентського братства". Гранати були пред'явлені відразу”.