Про це повідомила прес-служба МВС.

Крім того, станом на першу половину дня 7 лютого відомо про 6 поранених людей. Міліція проводить обхід жителів, які залишилися в місті.

Правоохоронці Донецької області продовжують нести службу в умовах жорстоких артобстрілів м. Дебальцевого, Мар'їнського та Артемівського районів, а також околиць м. Маріуполя. Рано вранці бойовики завдали артудару по с.Гнутово під Маріуполем. В результаті прямого влучення снаряда в будинок загинув 54-річний чоловік. За попередніми даними, зруйновано 2 будинки та 2 – частково пошкоджені. Також пошкоджено дачний кооператив «Труд»: у двох будинках сталася пожежа.

В Красногорівці в результаті розриву снаряда, що потрапив у будинок, загинула 64-річна місцева мешканка. Ще одна пенсіонерка, 1938 року народження, була вбита в с.Коммуна Артемівського району, у своєму дворі біля вугільного сараю.

Бойовики не припиняють обстрілювати Дебальцеве. Сьогодні з 6 години ранку йде обстріл з «градів» мирного населення в мікрорайонах Фестивальний та 8 березня. Правоохоронці рушили на допомогу мешканцям.

– З 7 години ранку міліціонери почали обхід жителів, що залишилися в місті, – зазначив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

Обстеження території дебальцевські міліціонери проводять щодня. Вчора співробітниками міліції в приватному секторі виявлено тіло 37-річного чоловіка з численними осколковими пораненнями.