Про це повідомляє Одеське міське управління міліції.

За інформацією правоохоронців, на вигляд підозрюваному було близько 35-40 років. Він був одягнений у спортивну куртку чорного кольору, сіру футболку і штани з тканини вище щиколотки.

Невідомий зловмисник був невисокого зросту (170-175 см), середньої не спортивної статури у напівкруглих окулярах. Обличчя кругле, волосся коротке й темне, очі невеликі та темні, ніс невеликий круглий, губи пухкі, прямо розташовані, на обличчі – щетина.

Правоохоронці гарантують усім громадянам, які повідомлять будь-яку корисну для слідства інформацію про злочинця, абсолютну конфіденційність.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) КК України.

Як писав «Вголос», вчора в Одесі в районі пляжу «Аркадія» невідомий розстріляв двох працівників полку патрульної служби міліції. Один з них помер у госпіталі, другий –перебуває в реанімаційному відділенні міської лікарні.