Міліція проводить перевірку факту побиття керівника Буського районного штабу Віктора Ющенка, члена УНП Богдана Глови, який мав місце у Львові 6 листопада.
„Зараз Личаківський РВ ЛМУ здійснює перевірку повідомлення. Не виключено, за попередньою інформацією, що цей хуліганський вчинок буз здійснений через порушення Богданом Гловою правил дорожньо-транспортного руху. Він порушив правила, і стався такий конфлікт. Проводиться перевірка і встановлюється всі обставини випадку”, ― розповів „Контекст-медіа” начальник Личаківського РВ Роман Бацик.
Роман Бацик схильний вважати, що за фактом побиття Богдани Глови буде відкрито кримінальну справу. „Скоріше за все будемо відкривати кримінальну справу, адже факт хуліганства наявний”, ― сказав він.
Роман Бацик разом з тим схиляється до переконання, що цей хуліганський вчинок немає політичного підтексту. „Без всякого політичного підтексту, він їхав на своїй машині, на перехресті, як виникає із пояснень, він зрізав кут перед машиною. Хлопці зупинилися, вийшли і „розібралися””, ― сказав він.
Як повідомляло агентство, 6 листопада о 18:30 на розі вулиць Хмельницького та Грінченка у м.Львові невідомі побили Богдана Глову, коли він повертався з віча, яке проводила коаліція „Сила народу” у центрі Львова.
Як засвідчив Богдан Глова він помітив, що його автомобіль переслідувала вантажівка ГАЗ-66. Автомобіль керівника районного штабу притиснули до узбіччя, з вантажівки вибігли водій та пасажир і ногами почали бити Богдана Глову в його машині, примовляючи, в перекладі з нецензурної: „Ти договоришся!”. Все відбувалося дуже швидко, ні потерпілий, ні свідки побиття не встигли запам’ятати номерів автомобіля, на якому зникли злочинці, відібравши у Богдана Глови ключі від його авта.
За висновками медиків, у постраждалого встановлено діагноз черевно-мозкова травма та струс мозку. Богдан Глова перебуває на стаціонарному лікуванні за місцем проживання.
Прес-служба виборчого штабу Віктора Ющенка. а також прес-служба ЛОО УНП пов’язують факт побиття Богдана Глови з його політичною діяльністю.