Про це Вголосу повідомили у ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області. 

Працівники міліції з’ясували, що 24-річний кримчанин  працював за налагодженою схемою: винаймав на короткий термін житло, виготовляв дублікати ключів, а через два-три місяці повертався за місцем попереднього проживання та скоював крадіжки.

Під час проведення огляду квартири у Львові, яку в черговий раз винаймав кримчанин, правоохоронці вилучили три принтера, три праски, три телевізори, чотири мобільні телефони, веб-камеру, тюнер, мікрометр, дві лупи, гроші у сумі 2 300 гривень та заготовку до кліше номіналом 500 гривень.

За цим фактом слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому).

Наразі підозрюваного затримано, він перебуває в ІТТ Львівського міського управління міліції.

Правоохоронці встановлюють інших потерпілих від рук вже судимого кримського «гастролера».

Головне Управління МВС України у Львівській області звертається до мешканців Львова, які можливо стали жертвами крадія, з проханням повідомляти про це працівників міліції. Прикмети зловмисника: ріст 2, 04 метри, спортивної тілобудови, темне волосся.