Він не надав слідству жодних свідчень щодо своєї приналежності до будь-яких політичних організацій та партій, або підтримки громадських акцій, пов’язаних з діяльність харківського Євромайдану. Проте, після того, як чоловіка було відпущено, в інтернеті з’явилася інформація з посиланням на вказаного громадянина про те, що він є активістом Євромайдану у Харкові

Про це повідомляє управління МВС у Харківській області.

«Він зобов’язаний явкою до райвідділу для надання необхідних свідчень по відкритому кримінальному провадженню. Наразі чоловік відмовляється співпрацювати з органами слідства», – кажуть у міліції.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.

Як відомо, 4 січня активіста харківського Євромайдану Олександра Чижова викликали на допит і звинуватили у розповсюдженні порнографічних матеріалів через мережу «Вконтакте».

За даними МВС, до міліції звернувся чоловік з заявою про те, що в інтернеті невстановлений користувач зайшов на його персональну сторінку та розмістив на ній медіа-матеріали порнографічного змісту, після чого попросив про особисту зустріч.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

«Того ж дня був встановлений 33-річний харків’янин, який приїхав на зустріч із заявником з метою здійснення своїх сексуальних бажань та наполягав на одностаттєвому контакті. Під час проведення правоохоронцями оперативних заходів, чоловік відрекомендувався їм, як головний спеціаліст одного з Управлінь державної установи та пред’явив відповідне посвідчення», – заявляють в МВС.

Під час допиту з’ясувалося, що чоловік вже тривалий час не працює у вказаній установі, а посвідчення після звільнення залишив собі з корисних мотивів.

«Наразі чоловік перебуває на обліку біржі праці як безробітний. До того ж він не надав слідству жодних свідчень щодо своєї приналежності до будь-яких політичних організацій та партій, або підтримки громадських акцій, пов’язаних з діяльність харківського Євромайдану», – підкреслили в управлінні МВС.

Також в міліції зазначили, що після того, як чоловіка було відпущено, в інтернеті з’явилася інформація з посиланням на вказаного громадянина про те, що він є активістом Євромайдану у Харкові.