«Частина активістів заблокувала виїзди з внутрішнього двору суду та прилеглі до приміщення вулиці аби не пропустити службовий автомобіль. Водночас, народні депутати разом з кількома активістами зайшли до приміщення.

В подальшому під час спроби автомобіля полку конвойної служби міліції виїхати за територію суду окремі мітингувальники почали агресивно себе вести. За попередньою інформацією, активісти кидали в бік приміщення суду та в службовий автомобіль пляшки з водою та камінням, блокуючи при цьому рух авто. Не зважаючи на вимоги правоохоронців припинити порушення громадського порядку, окремі активісти продовжили перешкоджати руху авто, намагаючись при цьому спровокувати конфлікт з співробітниками міліції», - йдеться в повідомленні.

«Аби забезпечити безперешкодний проїзд службового автомобіля, співробітники ПМОП «Беркут» відтіснили мітингувальників від автомобіля, створивши коридор для його проїзду. Розпочалась штовханина. Водночас, невідомі особи, кидаючи камінням в бік правоохоронців, пошкодили скло автомобіля полку конвойної служби міліції. В результаті неправомірних дій активістів було пошкоджено фасад будівлі суду», - наголошують в міліції.

Також у МВС заявляють, що наразі до столичної міліції звернень щодо отриманих тілесних ушкоджень під час конфлікту не надходило. На місці працює слідчо-оперативна група Святошинського райуправління столичної міліції. Встановлюються всі обставини події.

Нагадаємо, за даними нардепа Едуарда Леонова після бійки з Беркутом під Києво-Святошинським судом госпіталізували 5 осіб

Сьогодні цей суд виніс вирок так званим «васильківським терористам» Володимирові Шпарі, Ігореві Мосійчуку та Сергієві Бевзу, яким присудив по 6 років позбавлення волі.