Про це повідомила прес-служба міліції Вінницької області.

Згідно повідомлення, 19 березня близько 11.40 год. в м. Немирів на територію ДП УКГ«Nemiroff» прибули працівники Державної виконавчої служби Немирівського районного управління юстиції, які оголосили працівникам приватного охоронного підприємства Рішення Господарського суду м. Києва про призначення нового генерального директора.

Охоронцям запропонували звільнити приміщення підприємства та передати правління новому керівнику.

Працівники приватної охорони відмовилися виконувати оголошене рішення та відмовили у доступі до приміщень. Державні виконавці за підтримкою самооборонівців та населення силою проникли на територію заводу, пошкодивши двері та кілька вікон адміністративної будівлі.

Працівники міліції в перебіг подій не втручалися, а лише забезпечували охорону громадського порядку.

Слідчо-оперативна група міліції провела огляд місця події. Вибухотехніками НДЕКЦ при УМВС було виявлено 10 світло-шумових гранат та запали до них. Наразі проводиться перевірка, за результатами якої буде надана правова оцінка всім учасникам подій.

З заявою до міліції звернувся працівник одного з вінницьких Інтернет-видань щодо перешкоджання його професійній діяльності та погроз розправою під час зазначених подій. Його заява зареєстрована. За усіма викладеними в ній фактами проводиться перевірка.