Про це повідомила прес-офіцер управління міліції кримського міста Алушта Євгенія Асмолова.

«Потерпілий таксист звернувся в міліцію із заявою, в якій повідомив, що не має до актора претензій», – сказала Асмолова, не уточнивши, коли саме було припинено розслідування. За її словами, потерпілий ніколи не просив покарати актора, розслідування було розпочато після того, як про інцидент повідомили ЗМІ.

Прес-офіцер повідомила також, що розслідування, почате проти Паніна за статтею «Розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті», триває. «Слідство зв’язалося з російськими правоохоронцями, їм направлений запит про допит Паніна і список питань до актора. Відповіді поки не було», – сказала Асмолова, додавши, що українська міліція «проводить також інші слідчі дії».

Нагадаємо, справа за статтею «Хуліганство» була порушена після того, як Панін потрапив у ДТП в Алушті. Автомобіль, в якому він їхав на місці пасажира, після зупинки покотився назад і зіткнувся з іншим автомобілем, не завдавши йому значних пошкоджень. Актор підтвердив РІА Новости, що після події вдарив водія другої машини, пояснивши, що той не дотримувався дистанції, а після аварії вимагав гроші.

Пізніше, коментуючи інцидент в Алушті, Панін висловився у зневажливій формі про кримських татар. Вислови Паніна викликали великий резонанс. Через два дні актор вибачився перед кримськими татарами, але через громадське невдоволення виставу за його участю в Євпаторії довелося відмінити.

Джерело: РІА Новини