Як інформує прес-служба МВС, користуючись своїми зв'язками у прокуратурі Донецької області він «зливав» терористам інформацію про роботу спецгрупи МВС, якій міністром Арсеном Аваковим було доручено розкрити терористичне підпілля, залишене після звільнення Слов'янська, Краматорська та Красного Лиману.

Прокурору поставили завдання – повідомити точно час і місце перебування спецгрупи МВС для наведення на неї груп бойовиків із метою повного знищення міліціонерів.

Однак завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам екс-прокурор був затриманий і сьогодні суд вже виніс йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою два місяці.

Затриманий активно співпрацює зі слідством, видаючи своїх прибічників і їх плани. Так, відразу ж після затримання він повідомив, про те, що за його наводкою терористи збираються затримати в Донецьку одного з заступників прокурора області з метою поповнити свої запаси високопоставлених заручників.

Завдяки негайним і своєчасним діям працівників карного розшуку зазначеного заступника прокурора  було вивезено в безпечне місце буквально за десять хвилин до приїзду за ним групи терористів.

МВС сподівається, що суд і прокуратура адекватно оцінить «успіхи» колишнього заступника районного прокурора в співпраці з бандою терориста «Монгола» – тривалим терміном ув'язнення.