Про це написав у своєму «Facebook» начальник головного управління МВС у Львівській області Дмитро Загарія.

«Прочитав заклик Пелеха який завтра збирається влаштовувати черговий шабаш біля ГУ МВС у Львівській області, та репетувати, що його та прибічників репресують за начебто його якусь позицію по «Львівтрансгазу» (Мельнику та Сендезі).Думаю, що багато хто з Вас дивився на те, що вчинили т.з. «платформа вільних людей» на державному підприємстві, коментувати це не буду. Разом з тим вважаю, що за такі дії потрібно відповідати по Закону, оскільки вони вчинені групою осіб відносно конкретних посадовців проти яких ніяких звинувачень не існує. За фактом цих подій порушено кримінальне провадження, на даний час проводяться всі необхідні слідчі дії», – зазначив Загарія.

За його словами до міліції надійшло також звернення від майже 20 різних громадських об’єднань з проханням притягнути до відповідальності Пелиха та інших учасників вчорашніх хуліганських дій та «припинити на Львівщині дії таких «платформ».

Відзначимо, що вчора вранці активісти громадської організації «Платформа вільних людей», які неодноразово влаштовували у Львові скандальні мітинги, силою змусили заступників керівника УМГ «Львівтрансгаз» Романа Сендегу та Євгена Грабовецького написати заяву на звільнення. Після цього вкинули їх у сміттєвий бак.

Як неодноразово писали львівські ЗМІ, вказану організацію часто використовують для «вирішення кадрових питань».