Про  це він заявив власкору «Вголосу» у кулуарах ВРУ.

«Для цього потрібно якнайшвидше розглянути законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення голосування за кордоном». Цей законопроект важливо ухвалити до президентських виборів. Однак  цілком очевидно, що ті фракції , які не голосували, «переживають» за власний рейтинг ( усвідомлюючи, що  ці глоси не підуть їм «на користь»). Не голосували Партія регіонів та комуністи», – сказав Панькевич.

За словами нардепа, кількість так званих «заробітчан» чимала – мова йде про мільйони громадян України.

«На жаль, окреме питання стосується Росії,  адже вона здійснює агресію щодо України. Але ми зобов’язані забезпечити усім українцям рівні права, у тому числі і надати можливість віддати свій голос», – додав він.

Також, за словами депутата, найбільшою проблемою є не стільки фінансове питання, скільки питання – як  скласти списки виборців.

«У вівторок відбудуться обговорення усіх можливих проблем з представниками громадських організацій українців за кордоном. За попередніми розрахунками – на кожні 500 українців має бути встановлено виборчу дільницю», – зазначив Панькевич.

Відзначимо, що «свободівський» законопроект підтримали представники громадських організацій громадян України за кордоном з 8 європейських держав.