Кримська поліція припинила діяльність злочинної організації, контрольованої "злодіями у законі".

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Співробітники поліції Криму спільно з працівниками СБУ в Херсонській області задокументували та припинили протиправну діяльність злочинної організації.

Повідомляється, що процес документування діяльності злочинної групи тривав майже рік. Зловмисники контролювали злочинні групи, а також злочинців, які перебувають у місцях позбавлення волі. Затримані упродовж двох років зібрали кілька десятків мільйонів гривень для злодійського «общака».

Надалі ці кошти використовувалися для особистих потреб «злодіїв у законі». Крім того, кошти йшли для забезпечення кримінальних «авторитетів» цигарками і алкоголем у місцях позбавлення волі, а також придбання мобільних телефонів.

На ці ж кошти організовувалися злочинні «сходки», здійснювався підкуп службових та посадових осіб, наймалися адвокати для інших членів злочинної організації, а також проводилися акції із дискредитації правоохоронних органів України.

"Кошти надходили як від окремих злочинців, так і від організованих злочинних груп. Ці гроші – це здобич від шахрайських дій, крадіжок, автоугонів, нелегальних автоперевезень до Криму. Так, упродовж двох років сума «внесків» становила 23 мільйони гривень", – зазначив керівник кримської поліції.

 

Нагадаємо, правоохоронці викрили депутатів Кропивницької міськради в одержанні тисячі доларів за винесення питання на розгляд сесії.