Головний редактор Інформаційного агентства “Вголос” Юрій Грицик пригадав чи не всі найбільші оборудки міського голови Львова Андрія Садового за останні 14 років.

Про це журналіст розповів у прямому ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів”.

“Можна багато говорити про сумнозвісне Грибовицьке сміттєзвалище, про 13-14 мільйонів, які щомісяця отримували чиновники Львівської міської ради за допомогою різних схем і які врешті призвели до вбивства чотирьох людей. Про мільйонні тендери “Львівводоканалу”, з яких гарно черпала дорога родина Садового. Про 20-мільйонний презент російському олігарху Чуркіну, який розвалив ЛАЗ і є нев’їзним в Україну через підтримку російської агресії. Про комунальні землі, які не отримали учасники війни – люди, які захищали мир і спокій львів’ян у той час, коли Садовий із балкона Ратуші оголошував капітуляцію. Про десятки, якщо не сотні об’єктів, які друзі Садового отримали за символічну ціну… Закінчити можемо аналізом експертів, які порахували, що через занижену оцінку вартості нерухомості за три каденції Садового Львів недоотримав 1 мільярд доларів”, – зазначив журналіст.

“Завдяки Садовому ми отримали сміттєву кризу, чотири смерті на тому місці, де він ще 14 ркоів тому обіцяв побудувати сміттєпереробний завод. Джаз-фестиваль російського олігарха Фрідмана, який перебуває під американськими санкціями. Величезний ресторанний хаб у центрі міста, в якому лунає найперше мова окупанта, а потім – турецька. Перша категорія сумнівного походження приїжджає сюди пожерти і побухати, а друга, вибачте за слово, – по*рахатись. Це ті цінності, якими нас закликають гордитися?” – додав Юрій Грицик.