Судячи із декларації нопопризначеного Міністра охорони здоров'я Іллі Ємця його сім'я володіє елітним майном та веде досить сумнівний бізнес.

Про це повідомляє "Слідство. Інфо".

Зазначається, що протягом останніх років родина нового міністра отримала у власність майно та бізнес вартістю десятки мільйонів гривень, походження яких досить важко пояснити.

Зокрема стало відомо, що протягом останніх 4 років Ємець заробив трохи більше 2 мільйонів гривень.

Проте перед тим, як він отримав посаду в новому Кабміні, чоловік придбав земельну ділянку і маєток в Козині, що під Києвом вартістю 12,5 млн гривень.

Ємець зазначив, що кошти на дану покупку він позичив у співвласника юридичної фірми "Салком".

Адвокат даної фірми Євген Кубко повідомив, що Ємець виплачуватиме кредит, шляхом повернення 40% свого прибутку.

Зважаючи на те, що в 2019 році новопризначений міністр заробив трохи більше 700 тисяч гривень, то йому доведеться виплачувати борг протягом наступних 44 років.

Крім того, стало відомо, що син урядовця Гліб є власником квартири (113 тис кв.м) та нежитлового приміщення в Києві та апартаментів в Буковелі.

Зазначається, що нерухомість, орієнтовна вартість якої сягає 250 тисяч доларів, є подарунком від 90-річної бабусі хлопця.

Ємець - молодший відмовився пояснити походження таких подарунків.

Колишня дружина очільника МОЗ  Тетяна Осика є співвласницею "Клініки нових технологій", яка функціонує на території  Національного інституту Амосова.

Повідомляється, що пара розлучилася минулого року після 40 років шлюбу.

Зазначається, що діяльністю даної клініки цікавилися і правоохоронці.

Журналісти Bihus.Info оприлюднили дані про те, що"Клініка нових технологій" забирає у державної установи потенційних фінансово забезпечених клієнтів з-за кордону.

Як писав "Вголос", вчені шокували новою заявою про смертельний коронавірус.