Епопея із будівництвом так званого сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у Львові триває вже третій рік. Так званого, адже те, що вже почала зводити мерія — зовсім не завод. Як неодноразово пояснювали екологи, це лише небезпечна для екології схема, яка дозволить і далі вивозити весь непотріб на аварійне сміттєзвалище у Грибовичі.

І депутати, і громадські діячі, і екологи, і мешканці району це розуміють — відповідно, влаштовують протести, звертаються до суду й обгрунтовують свої претензії. А міський голова увесь час робить вигляд, наче цього й не помічає. І робить це неспроста. Адже як тепер з’ясувалося — гроші з бюджету на підготовку скандального проекту списують не кому-небудь, а спонсорам самого Андрія Садового.

Йдеться про ТзОВ «НВП Шляхбуд», з якою підписали угоду на проведення підготовчих робіт на вулиці Пластовій та ремонт кількох доріг у Львові. Фактично відразу після укладення цієї угоди вона перейшла у власність офіційних спонсорів партії "Самопоміч" Андрія Садового та наближеної до нього партії "Голос" — Андрія Золотухіна та Дмитра Ісупова. Золотухін, до слова, у 2015 році був кандидатом у депутати від "Самопомочі".

Більше про це читайте у статті: Нічого особистого - тільки бізнес!

До слова, «Компанія «ГрінЕра Україна» висловила свою позицію щодо цієї публікації:

«Компанія «ГрінЕра Україна» категорично заперечує свою причетність до таких звинувачень та готова всіляко допомогти слідству.

Компанія немає жодного відношення до описаної у статті схеми.

«Ми лише збираємо відходи у Львові і не здійснюємо їх вивезення на полігони – ми не перевізники. Це роблять підрядники з якими маємо офіційні договори і у яких є великогабаритний транспорт. Саме ці перевізники забирають змішані відходи з нашої перевантажувальної станції і везуть на полігони Житомирщини та Київщини. Ми маємо угоди з полігонами і надаємо документи, куди везти це сміття», - розповів засновник «ГрінЕра Україна» Богдан Михалусь. Контроль за автомобілями цих перевізників здійснюється за допомогою GPS-навігації. Відтак компанія готова надати дані про маршрут кожної машини перевізників, які працюють на підряді у «ГрінЕра Україна». Як відповідальна компанія ми готові надати усі дані правоохоронцям, щоб допомогти слідству. Також «ГрінЕра Україна» немає жодного відношення до будь-яких махінацій зі сміттям, і не пов’язана жодним чином із міським головою Андрієм Садовим.