Зокрема, як інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, щоб встановити «жартівника» правоохоронцям вистачило 3 години.

Менше трьох годин знадобилося правоохоронцям, щоб встановити та затримати чоловіка, який по телефону повідомив про замінування школи у Львові. Ним виявився

«Затриманим виявився 55-річний мешканець міста Львова, який раніше був неодноразово судимий. Наразі ми з’ясовуємо причини, чому чоловік так вчинив», – повідомив начальник Управління карного розшуку ГУ МВС України у Львівській області полковник міліції Євген Чернега.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частини 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Це правопорушення передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.Інформація про замінування навчального закладу не підтвердилася.

Нагадаємо, що сьогодні зранку анонім повідомив про замінування приміщення середньої школи на вулиці Федьковича 1.

З початку 2013 року зі схожими повідомленнями про замінування різних об’єктів на Львівщині аноніми телефонували дванадцять разів.

Як наголошують у міліції, згідно із законодавством «жартівники» будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за ознаками частини 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Вибухових пристроїв не виявили.