«Якщо Крим входить до складу Росії, то гроші будуть виділятися так само, як і іншим регіонам, але для цього треба буде міняти бюджетний кодекс. Суму поки не обумовлено, так як 16 березня буде референдум», – пояснило джерело.

Співрозмовник видання додав, що планується не скорочувати якісь окремі держпрограми бюджету, а фінансувати Крим з резервного фонду.

У відомстві також зазначили, що при входженні Криму до складу Росії необхідно буде прирівняти пенсії громадян автономії, зарплату та інші соціальні виплати до середньостатистичних даних по Росії.

Нагадаємо, сьогодні парламент Криму ухвалив Декларацію про незалежність АРК та м. Севастополя. За затвердження Декларації проголосували 78 депутатів Верховної Ради АРК. В ній, зокрема, йдеться про те, що у разі якщо в результаті майбутнього 16 березня 2014 прямого волевиявлення народів Криму буде прийнято рішення про входження Криму, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, до складу Росії, Крим після референдуму буде оголошено незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління.

Джерело: УНН