Максимов з головою замерз у східній філософії. почав читати розумні книжки, упанішади там всякі, трипітакі. сходив на сеанс тайського масажу. тепер у нього усе добре. він у нірвані. а що таке з асани вічності, нерозкрите вбивство? нічого. марнота марнот. тим більше, що його нове просвітлення дозволило йому стати головним ментом Закарпаття. метапсихують хай інші.

всьо кануло в нєбитійо. нехай, усе тепер розгрібає генерал-майор міліції Михайло Михайлович Цимбалюк 1964 року народження. таємниці Сенчука, Дацка, Лозинського та інших тепер будуть перевтілюватись під його слідством. Максимов їде медитувати під яблунями Закарпаття. там дивись, і щось розумне на голову впаде.

у нього були хороші показники по всіх показниках. на Львівщині все так було спокійно і тихо, лише, незначно, виріс рівень нерозкриття замовних вбивств. і все. навіть чути як мухи літають. а так міліція добра і пухнаста. просто її треба розкрутити, розпіарити. кліп відзняти про тяжкі та безпробудні будні. фільм. написати картину. потрібна ментовська реклама. а то все, хто наклав у бобік, хто наклав у бобік. несерйозно. но вар – мейк лав. лаве, тобто. менти – діти природи.

Максимову не дає спокою тяжке масонське минуле. він обіцяє чорний нелегальний коридор з Словаччиною звузити так, щоб змогло проповзти лише півлюдини. ось вам де чудеса з Шаоліня. усе як Блаватська пише.

міцно забивши на оточуючу реальність, бо ж то все майя, ілюзія, він проголошує нові канони ментовського догмату: не купуйте посади, бо вас розведуть як лохів. якщо ви на неї заслуговуєте, то ви її отримаєте (наїв дитячий універсальний)

Закарпаття то добре. сонце, повітря. вина, як істинний телепортант-езотерик, він не п’є. було б добре до Тернополя, бо ж город ніштяк. там улюблена тьоща, є де жити. але кулак Януковича, як горобець, вилетить – не спіймаєш.

переселення душ Сенчука, Дацка, Лозинського та інших – незворотнє. такий закон. закон карми. головне не тіло, а душа. і фуршет. сьогодні ж свято. він зробив усе, що зміг і тепер з чистою правоохоронною совістю валить на Закарпаття.

максимальне напруження на Львівщині за часів мента Максимова закінчилось (?). після Максимова , усе по цимбалах (?). такий закон карми. є щось таке, в усіх цих прізвищах львівських керівників.

представлення нового львівського мента Михайла Цимбалюка розпочнеться з підтанцовки та виступу хору львівської міліції „Воскресіння”.

поза № 23а очі, добрі, добріпіс вам браззапроповідь
    
поза № 32сльози радостіперцем з тобою Львовеа мені
    
  
як солов'ючудо (посмішка Максимова )